Pro informace volejte 226 258 748

Kalkulačka hypotéky od České spořitelny

Spočítejte si, na kolik vás hypotéka měsíčně vyjde.

Reprezentativní příklad

Výše úvěru: 3 000 000 Kč, doba splatnosti 25 let, počet splátek: 300, měsíční splátka: 18 071 Kč, úroková sazba: 5,24 % ročně s fixací na 8 let, RPSN: 5,48 %, celková částka zaplacená klientem: 5 440 582 Kč. Jednorázové poplatky: za poskytnutí: 0 Kč, za ocenění nemovitosti: 4 400 Kč, za návrh na vklad a výmaz zástavního práva: 4 000 Kč, za čerpání: 1. čerpání ZDARMA, 2. a každé další čerpání 500 Kč. Pravidelné poplatky: správa hypotéky: 0 Kč, potvrzení o výši zaplacených úroků: 0 Kč.

Upozornění: Reprezentativní příklad a úvěrová kalkulačka mají jen informativní charakter. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy ani o jiný dokument či právní jednání, které by vedly k povinnosti uzavřít s vámi smlouvu o úvěru nebo jinou smlouvu o bankovních službách.

Všechny zobrazené výpočty a údaje, včetně případného údaje o úrokové sazbě či výši splátky úvěru, jsou orientační. Konečné parametry úvěru se mohou lišit podle výsledků posouzení vaší schopnosti splácet úvěr a budou uvedeny ve smlouvě o úvěru.

Úrokové sazby jsou platné do 80 % hodnoty nemovitosti stanovené na základě ocenění (LTV).

Poskytovatel neposkytuje radu dle § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.

Často kladené dotazy

  1. Stačí vyplnit nezávaznou kalkulaci. Poté vás bude kontaktovat náš operátor a dohodne se s vámi na dalším postupu. Sami si můžete zvolit délku splatnosti úvěru i dobu fixace podle toho, jak to vyhovuje vašim potřebám. Po dobu fixace je úroková sazba pevně sjednána.
  2. Výši měsíční splátky hypotéky České spořitelny vám pomůže zjistit naše kalkulačka. Díky ní během pár minut zjistíte, kolik budete měsíčně splácet u České spořitelny.
  3. Samozřejmě, refinancování je jednoduché – nemusíte dokládat své příjmy ani žádat o nový odhad nemovitosti. Pokud vám stále běží fixace, výhodnou úrokovou sazbu vám garantujeme i celý rok před sjednáním.
Už víte o hypotéce od České spořitelny vše?
VYPOČÍTEJTE SI, JAKÁ BUDE VAŠE SPLÁTKA